ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці відкрито меморіальну плиту жертвам політичних репресій


16 травня 2019 року  в Шостці  відбувся мітинг - реквієм "Не забути, щоб не повторити", присвячений  Дню пам'яті жертв політичних репресій.

 17.05.2019 15:31 / / Комментарии (0)

 

В Арт Центрі відкриється виставка видатного українського художника Бориса Егіазаряна


19  травня  о 18.00 в Арт Центрі відбудеться відкриття виставки видатного українського художника  Бориса Егіазаряна (живопис та графіка). На гостей заходу чекає атмосфера натхнення та творча зустріч з художником, який завітає до Шостки  з міста  Києва.

На своій сторінці в "Фейсбук" художник розповідає про історію створення виставки  та  запрошує на відкриття:

 17.05.2019 14:41 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

До Дня Європи в Україні - "Пісенний зорепад"


З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи  відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. 


 

День Європи в дитячій бібліотеці 

Вишиванка – оберіг душі людської


У  центральній дитячій бібліотеці  відбувся народознавчий ілюзіон «Вишиванка – оберіг душі людської».


 

В Шостці з нагоди Дня Європи відбувся турнір з волейболу


16 травня 2019 року відбувся турнір з волейболу серед команд учениць та студенток навчальних закладів міста та району, в рамках Всеукраїнських фізкультурно - оздоровчих заходів з нагоди Дня Європи.

 


 

В Шостці представлено книгу, присвячену жертвам політичних репресій 

16 травня українці святкують День вишиванки


Сьогодні це свято відзначають все більше українців, які вдягають вишиванки на роботу або в повсякденному житті.  Вшановуючи національні традиції, посадові особи місцевого самоврядування Шостки долучилися до відзначення цього дня.


 

Шосткинців та гостей міста запрошують на мітинг - реквієм, присвячений Дню пам'яті жертв політичних репресій


Запрошуємо шосткинців та гостей міста  на мітинг - реквієм "Не забути, щоб не повторити", присвячений Дню пам'яті жертв політичних репресій, який відбудеться 16 травня 2019 року о 15.00 біля меморіально - освітнього комплексу "Родинна пам'ять" (вул. Гагаріна, 1).


 

АМУ взяла участь у конференції з обговорення реформування галузі ЖКГ та реалізації законодавства у цій сфері


14-17 травня у Києві проходить 21 Міжнародна виставка «Aqua Therm», присвячена питанням ефективного опалення, водопостачання, відновлюваної енергетики тощо. В рамках виставки відбулася Конференція з обговорення реформування галузі та реалізації виконання Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги».
Асоціацію міст України на заході представляв аналітик Асоціації міст України з питань ЖКГ Олег Гарник. У конференції також взяли участь заступник Голови Комітету Верховної ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ Альона Бабак, заступник Директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Віктор Токаренко, заступник Директора Дипартаменту економіки систем життєзабезпечення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Наталія Кравченко, Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький.

 15.05.2019 10:08 / АМУ / Комментарии (0)
12    13    14    15    16    17    18    19    20

 


%custom closeLinks()