ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Як здавати комунальне майно в оренду через систему «ProZorro.Продажі». Методичні рекомендації


Асоціація міст України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, ДП «ProZorro.Продажі» та Transparency International розробили методичні рекомендації «Як здавати комунальне майно в оренду через систему». Завантажити.

 30.10.2019 08:49 / АМУ / Комментарии (0)

 

Надання медичних послуг в ОТГ в умовах реформування: цифровізація та виклики - тема практикуму у Сумському РВ АМУ


29 жовтня у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Надання медичних послуг в ОТГ в умовах реформування: цифровізація та виклики». Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ за підтримки USAID.
Учасники заходу – голови ОТГ, начальники та фахівці відділів охорони здоров’я та інформаційних технологій з територіальних громад Миколаївської області, представники Сумського РВ АМУ.
Практикум відкрив виконавчий директор Сумського регіонального відділення Асоціації міст України Володимир Дериземля: «Цифровізація надання медичних послуг в ОТГ робить їх доступнішими для людей, дозволяє надавати їх жителям швидше та ефективніше, а отже сприяти розвитку всієї громади в цілому».

 30.10.2019 08:47 / АМУ / Комментарии (0)

 

Форум єдності - пряма трансляція з Маріуполя


30 жовтня, о 10:00 в Маріуполі розпочнеться “Форум єдності” - масштабний захід, присвячений інституціоналізації діалогу між суспільством та владою. 


 

Шановні мешканці міста!


Шановні мешканці міста! Сьогодні, 28.10.2019 року, офіційно розпочато роботу ТЕЦ та котельні міста по пуску тепла до житлових будинків та установ та організацій міста. Технологічність даного процесу має певну інерційність і не дає змогу моментального пуску тепла до всіх приміщень. Для виходу на необхідний робочі потужності ТЕЦ та котельні міста необхідно поступове підвищення тиску та температури теплоносія , що займе деякий час. Теплопостачальні організації та житлово-комунальні організації працюють в посиленому режимі. Просимо з розумінням поставитись до тимчасових незручності.


 

В Шостці вшанували пам'ять загиблих захисників України


28 жовтня 2019 року в Шостці  з нагоди 75- річниці  визволення України від фашистських загарбників відбулось покладання квітів до  Меморіалу  Слави з Вічним вогнем. Заступник міського голови Ніна Сиваєва   наголосила   на важливості  вшанування   та збереження пам'яті про захисників нашої Батьківщини, їх подвиг, жертовність та самовіданність.   Пам'ять загиблих визволителів України вшанували хвилиною мовчання.  До Вічного вогню  були покладені квіти.


 

АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ ПРОСИТЬ УРЯД СКАСУВАТИ ПОСТАНОВУ, ЯКА НЕСЕ ЗАГРОЗУ ПРИПИНЕННЯ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТ


 28.10.2019 09:52 / АМУ / Комментарии (0)

 

День визволення України від фашистських загарбників


Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 75 річницю.


 

Міжнародний конгрес та низка галузевих виставок відбудуться 5-7 листопада у МВЦ


5-7 листопада в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна») відбудуться галузеві події, пріоритетом і спільною метою яких є реалізація державної політики в сфері реформування ЖКГ, енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності для діяльності всіх господарюючих суб’єктів, сприяння розвитку інфраструктури міст та населених пунктів нашої країни - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та Міжнародні спеціалізовані виставки: «AQUA UKRAINE», «КомунТех», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо».

 25.10.2019 09:55 / АМУ / Комментарии (0)

 

Анонс культурного життя Шостки 21.10.19 - 27.10.19 

АМУ оголошує конкурс на визначення учасників практикуму з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування, за напрямом «ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО», що відбудеться в м.Київ 21-22 листопада 2019 року


 21.10.2019 09:52 / АМУ / Комментарии (0)
7    8    9    10    11    12    13    14    15

 


%custom closeLinks()